Direktori

PEJABAT TIMBALAN PENDAFTAR  

Pegawai Tadbir N52

D2 Profile Pic Hafiz

Encik Hafiz Assad  bin Zakaria

  hafizassad@usm.my
  046536246
   
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN  
Ketua Unit  
Penolong Pegawai Tadbir N36

D2 Profile Pic Haslina

Cik Haslina binti Abdul Jalil

  hhaj@usm.my
  046534050
KEWANGAN  
Penolong Pegawai Tadbir N36

D2 Profile Pic Haslina

Cik Haslina binti Abdul Jalil

  hhaj@usm.my
  046534050
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

D2 Profile Pic Insyirah

Puan Nur Insyirah binti Abd Manaf

  nur_insyirah@usm.my
  046534454
   
PENTADBIRAN PEJABAT  
Penolong Pegawai Tadbir N32

D2 Profile Pic Ina Rozana

Puan Ina Rozana binti Musa

  inarozana@usm.my
046534457
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

D2 Profile Pic Salasiah

Puan Salasiah binti Musa

  salasiah_musa@usm.my
  046534454
   
Penyelia Asrama N19

D2 Profile Pic Nasrun

Encik Mohd Nasron bin Nordin

  nnasron@usm.my
  046535818
   
Pembantu Awam H14

D2 Profile Pic Mahrusah

Puan Che Mahrusah binti Ismail

  chemahrusah@usm.my
  046534459
   
Pembantu Awam N11

D2 Profile Pic Amrin

Encik Amrin bin Arman

  dvamrin@usm.my
  046534454
   
UNIT PENGINAPAN  
KETUA UNIT  
Pegawai Tadbir N44

D2 Profile Pic AsmaLiza

Puan Asma Liza binti Mohd Yakin

  asmaliza@usm.my
  046534455
   
Penolong Pegawai Tadbir N32

D2 Profile Pic Selihan

Puan Selihan binti Drani

  selihan_drani@usm.my
  046536248
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22

D2 Profile Pic Rafeah

Cik Rafeah binti Mohd Salim

  rafeah@usm.my
  046534459
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

D2 Profile Pic Rabiatul

Puan Rabiatul Adawiyah binti Zakaria

  radawiyah@usm.my
  046534459
   
UNIT PENYELENGGARAAN  
KETUA UNIT  
Pegawai Tadbir N44

D2 Profile Pic AsmaLiza

Puan Asma Liza binti Mohd Yakin

  asmaliza@usm.my
  046534455
   
Penolong Pegawai Tadbir N32

D2 Profile Pic Selihan

Puan Selihan binti Drani

  selihan_drani@usm.my
  046536248
   
Penyelia Asrama N22

D2 Profile Pic Aswad

Encik Mohd hairil Aswad bin Mohd Desa

  aswad@usm.my
  046535818
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22

Puan Norfadelina binti Abdullah

  norfadelina@usm.my
  046535818
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

D2 Profile Pic Rashid

Encik Md Rashid binti Abdullah

  mrashid@usm.my
  046535818
   
Pembantu Awam H11

D2 Profile Pic Anuar

Encik Khairul Anuar bin Yahaya

  ykhairulanuar@usm.my
  046535818
   
Pembantu Awam H14

D2 Profile Pic Ismail

Encik Ismail bin Noor

  ismail_noor@usm.my
  046535818
   
UNIT PERUMAHAN & PEMASARAN  
KETUA UNIT   
Pegawai Tadbir N44

D2 Profile Pic Jaya

Encik Mohd Jaya bin Mohd Johan

  jayajohan@usm.my
  046533099
   
UNIT PERUMAHAN  
   
Penolong Pegawai Tadbir N32

D2 Profile Pic Hamdan

Encik Hamdan bin Mohd Hashim

  hamdanmh@usm.my
  046534458
   
Penyelia Asrama N19

D2 Profile Pic Fitri

Mohd Fitri bin A Wahab

  fitri_wahab@usm.my
  046535450
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

D2 Profile Pic Che Syg

Puan Che Sayang binti Ali

  che_sayang@usm.my
  046534456
   
Pembantu Awam H14

D2 Profile Pic Naga

Encik Nagalingam a/l Lakchman

  lnagalingam@usm.my
  046534459
   
Pembantu Awam H11

D2 Profile Pic Sharudin

Encik Sharudin bin Mohamad

  msharudin@usm.my
  046535818
   
Pembantu Awam H11

D2 Profile Pic Ahmad nor

Encik Mohd Noor bin Abd Razak

  armohdnoor@usm.my
  046534459
   
Pembantu Awam H11

D2 Profile Pic Siti Aminah

Puan Siti Aminah binti Pitchay

  s_aminah@usm.my
  046534459
   
Pembantu Awam H11

D2 Profile Pic Norsiah

Puan Norsiah binti osman

  norsiah_osman@usm.my
  046534459
   
UNIT PEMASARAN  
Pegawai Teknologi Maklumat F41 (K)

D2 Profile Pic Azeem

Muhammad Azeem Bin Abdul Halim

  azeemhalim@gmail.com
   
Penolong Pegawai Tadbir N32

D2 Profile Pic Hisham

Encik Norhisham b. Puteh@Arif

  norhisham_puteh@usm.my
  046536247
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

D2 Profile Pic Amir

Encik Amir Zayyani bin Zahari

  amir_zayyani@usm.my
046534459