Direktori

PEJABAT PENOLONG PENDAFTAR KANAN  

Pegawai Tadbir N44

Puan Latifah binti Abdul Latif

  latifah@usm.my
  046534458
   
 Pembantu Tadbir Kanan N22 KUP Puan Norfadelina binti Abdullah
  norfadelina@usm.my
  04-6534455
 
 Pembantu Awam H11 Encik Lokman Haikan bin Abdullah
  prekash@usm.my
  04-6534459
   
Pembantu Awam H11 Puan Zaiton binti Amir
  zaiton_amir@usm.my
  04-6534459
   
PENTADBIRAN & KEWANGAN  
KETUA UNIT  
Penolong Pegawai Tadbir Kanan N32

D2 Profile Pic Selihan

Puan Selihan binti Drani

  selihan_drani@usm.my
  046536248
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

D2 Profile Pic Insyirah

Puan Nur Insyirah binti Abd Manaf

  nur_insyirah@usm.my
  046534454
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

Puan Siti Syarina binti Abdul Manap

  ssyarina@usm.my
046534456
   
   
UNIT PENGINAPAN  
KETUA UNIT  
Pegawai Tadbir N41

Cik Nur 'Aqila Badrul Hisham

  nuraqila@usm.my
  046536247
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

D2 Profile Pic Rabiatul

Puan Rabiatul Adawiyah binti Zakaria

  radawiyah@usm.my
  046534459
   
UNIT PENYELENGGARAAN  
KETUA UNIT  
   
Penyelia Asrama N22

D2 Profile Pic Aswad

Encik Mohd hairil Aswad bin Mohd Desa

  aswad@usm.my
  046535818
   
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19

D2 Profile Pic Rashid

Encik Md Rashid binti Abdullah

  mrashid@usm.my
  046535818
   
Pembantu Awam H11

D2 Profile Pic Anuar

Encik Khairul Anuar bin Yahaya

  ykhairulanuar@usm.my
  046535818
   
Penyelia Asrama N19

D2 Profile Pic Fitri

Mohd Fitri bin A Wahab

  fitri_wahab@usm.my
  046535450
   
Pembantu Awam H11

D2 Profile Pic Sharudin

Encik Sharudin bin Mohamad

  msharudin@usm.my
  046535818